13.11.11

V RAJD NIEPODLEGŁOŚCI


Na wstępie chciałabym serdecznie podziękować naszemu kierowcy Krzyśkowi, za świetne wyczucie jazdy w terenie, dzięki czemu powstało wiele pięknych ujęć w moim reportażu fotograficznym! D Z I Ę K U J Ę ! uielbiam auta z opuszczaną tylną szybą ;) I podziękowania dla Medżika, za doborowe towarzystwo filmowe ;)

"W  Dniu Święta Niepodległości 11 listopada 2011 r. uczestnicy rajdu przejechali  111 km na trasie,  która  przebiega  przez Miejsca Pamięci Narodowej położone   na terenie Gmin Powiatu Bydgoskiego i Miasta Bydgoszczy. W każdym z tych miejsc rajd zatrzymywał się i zapalał znicz. Trasa: Start - Bydgoszcz ul.Bernardyńska , Bydgoszcz-Fordon - Osielsko - Borówno - Pyszczyn - Koronowo, Dębowa Góra - Bytkowice - Wtelno - Tryszczyn - Osówiec - Białe Błota - Brzoza. Meta - Stary Rynek – Bydgoszcz. Zakończenie Rajdu Stary Rynek Bydgoszcz". 

Tym razem, jako jedno ze "szklanych oczu" Zbigniewa Wisniewskiego (razem  rerzyseżem - Maciejem Jaczyńskim), starałam się choć na chwilę, zatrzymać żywy, rowerowy pomnik pamięci. Nie była to łatwa sztuka, ponieważ po raz pierwszy robiłam zdjęcia z jadącego samochodu. Strzałem w dziesiątkę było zabranie teleobiektywu :). Światło tego dnia było niesamowite - wlewało się do lasów tworząc mistyczną aurę, nadając temu dniu wyjątkowo przejmującego charakteru. Uśmiech miałam od ucha do ucha - jak zamykam oczy nadal widzę twarze kolarzy. Eh... u Zbyszka zawsze jest magicznie ;) Pozdrawiam wszystkich uczestników rajdu, mam nadzieję, że każdy z was odnajdzie się chociaż raz na zdjęciu. Taka impreza zawsze jest trudna do ogarnięcia z powodu liczebności :/. 

FOTO LYNK: V ROWEROWY RAJD NIEPODLEGŁOŚCI 2011

Brak komentarzy: